Poznaj nas.

Wszystko zaczęło się w 2015 roku.

My Początki zawsze są trudne, jednak pomysł Stefana na dostarczenie studentom narzędzi do nauki szycia chirurgicznego okazał się strzałem w dziesiątkę. Przez pierwsze miesiące działalności narzędzia chirurgiczne sprzedawały się w zwykłych szarych kopertach z charakterystyczną naklejką “szyję szyję”. To chyba dzięki niej ten projekt kojarzą chyba wszyscy studenci medycyny studiujący w tamtym okresie.

Our team working on new stetoscope.

W 2016 roku do projektu dołączają Mateusz i Marcin jako Brandmed, wspierani przez Sebastiana i Magdę. Na potrzeby tej historii możemy nazwać ich wkład w projekt odrobiną czarów, magii, a także twardego biznesowego podejścia. Razem jako zespół zaczynają realizację kolejnych pomysłów.

Obecnie dostępny zestaw jest już 3 wersją wypuszczoną przez nas do sprzedaży i możemy was zapewnić, że na pewno nie ostatnią. Pracujemy także nad kolejnymi produktami. Niedługo zaprezentujemy wam kurs szycia chirurgicznego online, a także trenażer laparoskopowy, dzięki któremu każdy z was będzie mógł doskonalić swoje umiejętności w domu.

Aby poznać nas lepiej, musicie zrozumieć, dlaczego robimy to co robimy.

Większość naszego zespołu to lekarze. Tak jak wy kiedyś marzyliśmy o tym, aby podczas studiów zdobyć jak najwięcej praktycznych umiejętności. Gdy już nadarzyła się ku temu okazja, często nie mieliśmy odpowiedniego przygotowania, by na przykład założyć pierwszy szew lub podwiązać pierwsze naczynie.

Jako Brandmed natomiast, mamy ogromną chęć tworzenia nowych projektów i rozwiązań. W Szyję szyję dojrzeliśmy szansę na zmianę myślenia o procesie edukacji medycznej. Kochamy nowe technologie i już myślimy, jak wykorzystać je, by ułatwić wam zdobywanie praktycznych umiejętności. Szyję szyję jest jednym z projektów, który dorasta pod naszymi skrzydłami. Zobacz, czym się zajmujemy, być może miałeś już kontakt z naszą działalnością pod inną marką.

Szyję szyję to dziś marka, która ma wpływ na edukację medyczną setek studentów w Polsce. Od początku działalności nasze zestawy dotarły już do ponad 1000 studentów medycyny, stomatologii, weterynarii i wszystkich tych, którzy chcieli nauczyć się szycia chirurgicznego.

Dziękujemy za zaufanie!

Twój koszyk jest pusty.

Wróć do sklepu